Обсуждение: Josh Groban
Просмотреть только это сообщение
Старые 10-12-2005, 03:22   #434
antisocial
и.о artax'a :-)
 
Аватар пользователя antisocial
 
На форуме с: Dec 2003
Сообщений: 374
да он там на многих хорош

не люди я рыдаю, вот что нашла на одном из сайтов сопредельного нам государства (интересно, Фоcтер в курсе, что он - аранжувальник%DDDDDDD):

"22-річний співак Josh Groban – протеже композитора / продюсера / аранжувальника і власника «Гремі» Дейвіда Фостера (David Foster). Його дебютний альбом 2001 року Josh Groban був проданий в усьому світі в кількості 5 мільйонів екземплярів. Гарний поштовх його кар'єрі в міжнародному масштабі дав виступ співака на церемонії закриття зимових олімпійських ігор у Солт-Лейк-Сіті, яку дивилися більше мільярда телеглядачів.

You Raise Me Up – перший сингл із його нового, другого за рахунком альбому Closer.
Сам альбом можна придбати в трьох версіях:
1.Звичайний 13-трековий CD.
2.Обмежене 15-трекове видання, що містить також бонус-DVD із закулісними зйомками.
3.Інтернет-видання, що складається з 17-трекового компакта і згаданого в п.2 DVD.

Три пісні цієї платівки Josh написав сам, два треки (Never Let Go і Remember When It Rained) записав разом з дуетом Deep Forest, для чого спеціально їздив на тиждень у Францію. В числі продюсерів нової платівки значаться David Foster, Walter Afanasieff, Martin Page і Eric Mouquet з Deep Forest.
От що сказав про альбом Closer (“Ближче”) сам Josh Groban: “Люди мають нагоду дізнаються про мене за допомогою моєї музики. Цього разу я постарався відкрити ці двері якомога ширше. Ці пісні є гігантським кроком до того, що я насправді собою являю і чим є моя музика. Звідси і назва”.

Говорячи про несподівані спільні проекти, слід зазначити, що Groban також недавно встиг попрацювати з групою Linkin Park, він записав нову версію їхньої пісні 2001 року “My December”.

Альбом Closer у перший тиждень продажів у США розійшовся в кількості 375 тисяч копій і посів у чарті журналу “Billboard” 4 сходинку.

У січні 2004 року Josh Groban збирається вирушити у своє перше сольне турне Північною Америкою, яке триватиме три місяці. "
Присоединенные изображения
Тип файла: jpg josh87.jpg (28.4 КБ, просмотров: 260)
__________________
4 октября 1966
Борхес написал стихи о танго. Я его понимаю. "Верните мне танго!"-хочу я иногда закричать. Как будто ношу в себе затаенную Аргентину.
Emile Michel Cioran

"I try to look for a ray of light and there's always music coming behind it."
Benoit Jutras
antisocial оффлайн   Ответить с цитированием